Luni

8:00 - 8:20

Primirea copiilor, gimnastică

8:20 - 8:40

Micul dejun

8:40 - 9:00

Jocuri, pregătirea pentru activitați

9:00 - 9:30

Activități în grupă

9:45 - 10:25

Înot

10:25 - 10:30

Gustare

10:30 - 11:30

Desen

11:30 - 12:00

Plimbare

12:00 - 12:30

Limba rusă

12:45 - 13:05

Prânzul

13:05 - 15:00

Somnul

15:00 - 15:10

Gimnastica

15:10 - 15:30

Camera salină

15:30 - 16:00

Gustare

16:00 - 16:30

Activități în grupă

16:30 - 17:00

Plimbare

17:00 - 17:30

Cina

17:35 - 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Marți

8:00 - 8:20

Primirea copiilor, gimnastică

8:20 - 8:40

Micul dejun

8:40 - 9:00

Jocuri, pregătirea pentru activitați

9:00 - 9:30

Activități în grupă

9:30 - 10:00

Matematica

10:00 - 10:30

Limba engleză (prima subgrupă)

10:30 - 11:00

Limba engleză (a doua subgrupă)

11:00 - 11:30

Activități în grupă

11:30 - 12:00

Plimbarea

12:00 - 12:30

Coreografia

12:45 - 13:05

Prânzul

13:05 - 15:00

Somnul

15:00 - 15:10

Gimnastica

15:10 - 15:30

Gustare

15:30 - 16:00

Șah

16:00 - 16:30

Camera salină

16:30 - 17:00

Logoped

17:15 - 17:35

Cina

17:35 - 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Miercuri

8:00 - 8:20

Primirea copiilor, gimnastică

8:20 - 8:40

Micul dejun

8:40 - 9:00

Jocuri, pregătirea pentru activitați

9:00 - 10:00

Știința de carte

10:00 - 10:15

Gustare

10:15 - 11:30

Înotul

11.30 - 12.00

Camera salină

12:00 - 12:30

Muzica

12:45 - 13:05

Prânzul

13:05 - 15:00

Somnul

15:00 - 15:10

Gimnastica

15:10 - 15:30

Gustare

15:30 - 16:30

Aplicația, modelare

16:30 - 17:00

Plimbarea

17:00 - 17:30

Cina

17:35 - 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Joi

8:00 - 8:20

Primirea copiilor, gimnastică

8:20 - 8:40

Micul dejun

8:40 - 9:00

Jocuri, pregătirea pentru activitați

9:00 - 9:30

Matematica

9:30 - 10:00

Gustare

10:00 - 10:30

Yoga

10:30 - 11:00

Limba engleză (prima subgrupă)

11:00 - 11:30

Limba engleză (a doua subgrupă)

11:30 - 12:00

Coreografia

12:00 - 12:30

Plimbarea

12:45 - 13:05

Prânzul

13:05 - 15:00

Somnul

15:00 - 15:10

Gimnastica

15:10 - 15:30

Limba rusă

15:30 - 16:00

Gustarea

16:00 - 16:30

Șah

16:30 - 17:00

Plimbarea

17:15 - 17:35

Cina

17:35 - 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Vineri

8:00 - 8:20

Primirea copiilor, gimnastică

8:20 - 8:40

Micul dejun

8:40 - 9:00

Jocuri, pregătirea pentru activitați

9:00 - 10:00

Știința de carte

10:00 - 10:30

Gustare

10.30 - 11.00

Camera salină

11:00 - 11:30

Muzica

11.30 - 12.30

Plimbarea

12:45 - 13:05

Prânzul

13:05 - 15:00

Somnul

15:00 - 15:10

Gimnastica

15.10 - 15.30

Gustare

15:30 - 16:00

Știința naturii

16:00 - 16:30

Plimbarea

16:30 - 17:00

Logoped

17:00 - 17:30

Cina

17:35 - 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Luni

8:00 - 8:20

Primirea copiilor, gimnastică

8:20 - 8:40

Micul dejun

8:40 - 9:00

Jocuri, pregătirea pentru activitați

9:00 - 9:30

Dezvoltarea vorbirii

9:30 - 10:00

Coreografia

10:00

Fructe

10:00 - 10:30

Camera salină

10:40 - 11:30

Plimbarea

11:30 - 12:00

Prânzul

12:00–15:00

Somnul

15:10–15:30

Gimnastica, gustare

15:30–16:00

Joc de logică

16:00 - 16:30

Activități individuale

16:30 - 17:00

Muzica

17:15–17:35

Cina

17:35–18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Marți

8:00 - 8:20

Primirea copiilor, gimnastică

8:20 - 8:40

Micul dejun

8:40 - 9:00

Jocuri, pregătirea pentru activitați

9:00 - 9:30

Literatura artistică

9:20 - 9:40

Camera salină

10:00

Fructe

10:00 - 10:30

Coreografia

10:40 - 11:30

Plimbarea

11:30–12:00

Prânzul

12:00–15:00

Somnul

15:10–15:30

Gustare

15:30–16:00

Activități în grupă

16:00–16:30

Plimbarea

16:30 - 17:00

Fitnes

17:15–17:35

Cina

17:35–18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Miercuri

8:00 - 8:20

Primirea copiilor, gimnastică

8:20 - 8:40

Micul dejun

8:40 - 9:00

Jocuri, pregătirea pentru activitați

9:00 - 9:30

Știința de carte

9:30 - 10:00

Camera salină

10:00

Fructe

10:00 - 10:30

Activități în grupă

10:40 - 11:30

Plimbarea

11:30 - 12:00

Prânzul

12:00 - 15:00

Somnul

15:10 - 15:30

Gustare

15:30 - 16:00

Jocuri dinamice

16:00 - 16:30

Activități în grupă

16:30 - 17:00

Plimbarea

17:15 - 17:35

Cina

17:35 - 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Joi

8:00 - 8:20

Primirea copiilor, gimnastică

8:20 - 8:40

Micul dejun

8:40 - 9:00

Jocuri, pregătirea pentru activitați

9:00 - 9:20

Familiarizarea cu natura

9:40 - 10:00

Camera salină

10:00

Fructe

10:00 - 10:30

Activități pe arii

10:40 - 11:30

Plimbarea

11:30 - 12:00

Prânzul

12:00 - 15:00

Somnul

15:10 - 15:30

Gustare

15:30 - 16:00

Activități în grupă

16:00 - 16:30

Plimbarea

16:30 - 17:00

Fitnes

17:15 - 17:35

Cina

17:35 - 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Vineri

8:00 - 8:20

Primirea copiilor, gimnastică

8:20 - 8:40

Micul dejun

8:40 - 9:00

Jocuri, pregătirea pentru activitați

9:00 - 9:20

Activități în grupă

9:20 - 9:40

Camera salină

10:00

Fructe

10:00 - 10:30

Muzica

10:40 - 11:30

Plimbarea

11:30 - 12:00

Prânzul

12:00 - 15:00

Somnul

15:10 - 15:30

Gustare

15:30 - 16:00

Jocuri de masă

16:00 - 16:30

Activități în grupă

16:30 - 17:00

Activități individuale

17:15 - 17:35

Cina

17:35 - 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Luni

8:00 - 8:30

Primirea copiilor, gimnastică

8:30 - 9:00

Micul dejun

9:00 - 9:20

Activități în grupă

9:40 - 10:00

Camera salină

10:00 - 10:20

Gustare

10:30 - 11:00

Plimbarea

11:10 - 11:30

Știința naturii

11:30 - 12:00

Prânzul

12:30 - 15:00

Somnul

15:30 - 16:00

Gustare

16:00 - 16:30

Muzica

16:30 - 17:00

Plimbarea

17:00 - 17:30

Cina

17:30 - 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Marți

8:00 - 8:30

Primirea copiilor, gimnastică

8:30 - 9:00

Micul dejun

9:00 - 9:20

Camera salină

9:40 - 10:00

Coreografia

10:00 - 10:20

Gustare

10:30 - 11:00

Plimbarea

11:10 - 11:30

Dezvoltarea vorbirii

11:30 - 12:00

Prânzul

12:30 - 15:00

Somnul

15:30 - 16:00

Gustare

16:00 - 16:30

Fitnes

16:30 - 17:00

Plimbarea

17:00 - 17:30

Cina

17:30 - 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Miercuri

8:00 - 8:30

Primirea copiilor, gimnastică

8:30 - 9:00

Micul dejun

9:00 - 9:20

Camera salină

9:40 - 10:00

Gustare

10:00 - 10:20

Muzica

10:30 - 11:00

Plimbarea

11:10 - 11:30

Activități în grupă

11:30 - 12:00

Prânzul

12:30 - 15:00

Somnul

15:30 - 16:00

Gustare

16:00 - 16:30

Jocuri muzicale

16:30 - 17:00

Plimbarea

17:00 - 17:30

Cina

17:30 - 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Joi

8:00 - 8:30

Primirea copiilor, gimnastică

8:30 - 9:00

Micul dejun

9:00 - 9:20

Camera salină

9:40 - 10:00

Coreografia

10:00 - 10:20

Gustare

10:30 - 11:00

Plimbarea

11:10 - 11:30

Educația senzorială

11:30 - 12:00

Prânzul

12:30 - 15:00

Somnul

15:30 - 16:00

Gustare

16:00 - 16:30

Fitnes

16:30 - 17:00

Plimbarea

17:00 - 17:30

Cina

17:30 - 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Vineri

8:00 - 8:30

Primirea copiilor, gimnastică

8:30 - 9:00

Micul dejun

9:00 - 9:20

LEGO

9:40 - 10:00

Camera salină

10:00 - 10:20

Gustare

10:30 - 11:00

Plimbarea

11:10 - 11:30

Educația prin arte

11:30 - 12:00

Prânzul

12:30 - 15:00

Somnul

15:30 - 16:00

Gustare

16:00 - 16:30

Joc distractiv

16:30 - 17:00

Plimbarea

17:00 - 17:30

Cina

17:30 - 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Luni

8:00 - 8:30

Primirea copiilor, gimnastică

8:30 - 9:00

Micul dejun

9:00 - 9:20

Lumea care ne înconjoară

9:20 - 9:40

Camera salină

9:50 - 10:00

Gustare

10:15 - 10:45

Bazin

11:00 - 11:30

Plimbarea

11:30 - 12:00

Prânzul

12:00 - 15:00

Somnul

15:00 - 15:30

Gustare

15:30 - 16:00

Muzica

16:00 - 16:30

Plimbarea

16:30 - 17:00

Cina

17:30 - 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Marți

8:00 - 8:30

Primirea copiilor, gimnastică

8:30 - 9:00

Micul dejun

9:00 - 9:30

Literatură artistică

9:50 - 10:00

Gustare

10:00 - 10:30

Camera salină

10:30 - 11:00

Coreografia

11:00 - 11:30

Plimbarea

11:30 - 12:00

Prânzul

12:00 - 15:00

Somnul

15:00 - 15:30

Gustare

15:30 - 16:00

Educație pentru sănătate

16:00 - 16:30

Limba engleză

16:30 - 17:00

Cina

17:30 - 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Miercuri

8:00 - 8:30

Primirea copiilor, gimnastică

8:30 - 9:00

Micul dejun

9:00 - 9:30

Dezvoltarea vorbirii

9:30 - 9:50

Limba rusă

9:50 - 10:00

Gustare

10:00 - 10:30

Plimbarea

10:30 - 11:00

Muzica

11:00 - 11:30

Camera salină

11:30 - 12:00

Prânzul

12:00 - 15:00

Somnul

15:00 - 15:30

Gustare

15:30 - 16:00

Jocuri

16:00 - 16:30

Plimbarea

17:00 - 17:30

Cina

17:30 - 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Joi

8:00 - 8:30

Primirea copiilor, gimnastică

8:30 - 9:00

Micul dejun

9:00 - 9:30

Limba engleză

9:45 - 10:15

Bazin

10:15 - 10:30

Gustare

10:30 - 11:00

Plimbarea

11:00 - 11:30

Yoga

11:30 - 12:00

Prânzul

12:00 - 15:00

Somnul

15:00 - 15:30

Gustare

15:30 - 16:00

Limba rusă

16:00 - 16:30

Plimbarea

17:00 - 17:30

Cina

17:30 - 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Vineri

8:00 - 8:30

Primirea copiilor, gimnastică

8:30 - 9:00

Micul dejun

9:00 - 9:30

Matematica

9:50 - 10:00

Gustare

10:30 - 11:00

Coreografia

11:30 - 12:00

Prânzul

12:00 - 15:00

Somnul

15:00 - 15:30

Gustare

15:30 - 16:00

Jocuri

16:00 - 16:30

Plimbarea

17:00 - 17:30

Cina

17:30 - 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Luni

8:00 - 8:40

Primirea copiilor, gimnastică

8:40 - 9:00

Micul dejun

9:00 - 9:30

Familiarizarea cu natura

9:30 - 10:00

Jocuri liber alese

10:00 - 10:30

Limba rusă

10:30 - 11:00

Camera salină

11:00 - 11:30

Plimbarea

11:30 - 12:00

Jocuri liber alese

12:00 - 12:30

Prânzul

12:30 - 15:00

Somnul

15:00 - 15:30

Gimnastica

15:30 - 16:00

Gustare

16:30 - 17:00

Activități în grupă

17:00 - 17:20

Cina

17:30-18:00

Plecarea acasă

Marți

8:00 - 8:40

Primirea copiilor, gimnastică

8:40 - 9:00

Micul dejun

9:00 - 9:30

Coreografia

9:30 - 10:00

Limba engleză

10:00 - 10:30

Pregătirea pentru înot

10:30 - 11:00

Înot

11:00 - 11:30

11:30 - 12:00

Educația pentru familie

12:00 - 12:30

Prânzul

12:30 - 15:00

Somnul

15:00 - 15:30

Logoped

15:30 - 16:00

Gustare

16:30 - 17:00

Literatura artistică în camera salină

17:00 - 17:20

Cina

17:30 - 18:00

Plecarea acasă

Miercuri

8:00 - 8:40

Primirea copiilor, gimnastică

8:40 - 9:00

Micul dejun

9:00 - 9:30

Dezvoltarea vorbirii

9:30 - 10:00

Jocuri liber alese

10:00 - 10:30

Camera salină

10:30 - 11:00

Limba rusă

11:00 - 11:30

Muzica

11:30 - 12:00

Plimbarea

12:00 - 12:30

Prânzul

12:30 - 15:00

Somnul

15:00 - 15:30

Gimnastica coregială

15:30 - 16:00

Gustare

16:30 - 17:00

Plimbarea

17:00 - 17:20

Cina

17:30 - 18:00

Plecarea acasă

Joi

8:00 - 8:40

Primirea copiilor, gimnastică

8:40 - 9:00

Micul dejun

9:00 - 9:30

Matematica

9:30 - 10:00

Yoga

10:00 - 10:30

Limba engleză

10:30 - 11:00

Jocuri didactice

11:00 - 11:30

Camera salină

11:30 - 12:00

Plimbarea

12:00 - 12:30

Prânzul

12:30 - 15:00

Somnul

15:00 - 15:30

Gimnastica

15:30 - 16:00

Activități practice

16:30 - 17:00

Plimbarea

17:00 - 17:20

Cina

17:30 - 18:00

Plecarea acasă

Vineri

8:00 - 8:40

Primirea copiilor, gimnastică

8:40 - 9:00

Micul dejun

9:00 - 9:30

Muzica

9:30 - 10:00

Literatura artistică

10:00 - 10:30

Coreografia

10:30 - 11:00

Pregătirea pentru înot

11:00 - 11:30

Înot

11:30 - 12:00

12:00 - 12:30

Prânzul

12:30 - 15:00

Somnul

15:00 - 15:30

Logoped

15:30 - 16:00

Camera salină

16:30 - 17:00

Plimbarea

17:00 - 17:20

Cina

17:30 - 18:00

Plecarea acasă

Luni

8:00 - 8:40

Primirea copiilor, gimnastică

8:40 - 9:00

Micul dejun

9:00 - 9:30

Jocuri, pregătirea pentru activitați

9:30 - 10:00

Fitnes

10:00 - 10:30

Coreografia

10:30 - 11:00

Limba rusă

11:00 - 11:30

Camera salină

11:30 - 12:00

Pregătirea pentru somn

12:00 - 12:30

Prânzul

12:30 - 15:00

Somnul

15:00 - 15:30

Gimnastica

15:30 - 16:00

Gustare

16:30 - 17:00

Plimbarea, jocuri

17:00 - 17:20

Cina

17:30 - 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Marți

8:00 - 8:40

Primirea copiilor, gimnastică

8:40 - 9:00

Micul dejun

9:00 - 9:30

Jocuri, pregătirea pentru activitați

9:45 - 10:30

Înot

10:30 - 11:00

Gustare

11:00 - 11:30

Arta plastică

11:30 - 12:00

Limba engleză

12:00 - 12:30

Prânzul

12:30 - 15:00

Somnul

15:00 - 15:30

Activități în grupă

15:30 - 16:00

Camera salină

16:30 - 17:00

Plimbarea, jocuri

17:00 - 17:20

Logoped

17:30 - 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Miercuri

8:00 - 8:40

Primirea copiilor, gimnastică

8:40 - 9:00

Micul dejun

9:00 - 9:30

Jocuri, pregătirea pentru activitați

9:30 - 10:00

Matematica

10:00 - 10:30

Dezvoltarea vorbirii

10:30 - 11:00

Camera salină

11:00 - 11:30

Limba rusă

11:30 - 12:00

Muzica

12:00 - 12:30

Prânzul

12:30 - 15:00

Somnul

15:00 - 15:30

Gimnastica

15:30 - 16:00

Gustare

16:30 - 17:00

Plimbarea, jocuri

17:00 - 17:20

Cina

17:30 - 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Joi

8:00 - 8:40

Primirea copiilor, gimnastică

8:40 - 9:00

Micul dejun

9:00 - 9:30

Jocuri, pregătirea pentru activitați

9:30 - 10:00

Limba engleză

10:00 - 10:15

Gustare

10:15 - 10:45

Înot

11:00 - 11:30

Camera salină

11:30 - 12:00

Pregătirea pentru somn

12:00 - 12:30

Prânzul

12:30 - 15:00

Somnul

15:00 - 15:30

Activități în grupă

15:30 - 16:00

Camera salină

16:30 - 17:00

Gimnastica

17:00 - 17:20

Cina

17:30 - 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Vineri

8:00 - 8:40

Primirea copiilor, gimnastică

8:40 - 9:00

Micul dejun

9:00 - 9:30

Jocuri, pregătirea pentru activitați

9:30 - 10:00

Coreografia

10:00 - 10:30

Familiarizarea cu natura

10:30 - 11:00

Muzica

11:00 - 11:30

Gustare

11:30 - 12:00

Pregătirea pentru somn

12:00 - 12:30

Prânzul

12:30 - 15:00

Somnul

15:00 - 15:30

Dezvoltarea vorbirii

15:30 - 16:00

Plimbarea

16:30 - 17:00

Plimbarea, jocuri

17:00 - 17:20

Logoped

17:30 - 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Luni

8:00 - 8:20

Primirea copiilor, gimnastică

8:20 - 8:40

Micul dejun

9:00 - 9:30

Jocuri, pregătirea pentru activitați

9:30 - 10:00

Literatura artistică

10:15 - 10:45

Înot

11:00 - 11:30

Familiarizarea cu natura

11:30 - 12:00

Plimbare

12:00 - 12:30

Camera salină

12:30 - 13:10

Prânzul

13:00 - 15:10

Somnul

15:10–15:15

Gimnastica

15:15 - 15:30

Gustare

15:30 - 16:00

Logoped

17:15 - 17:35

Cina

17:35 - 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Marți

8:00 - 8:20

Primirea copiilor, gimnastică

8:20 - 8:40

Micul dejun

8:40 - 9:00

Jocuri, pregătirea pentru activitați

9:00 - 9:30

Știința de carte

9:30 - 10:00

Aplicația, modelare

10:00 - 11:00

Limba engleză

12:00 - 12:30

Camera salină

12:30 - 13:25

Prânzul

13:25 - 15:10

Somnul

15:10 - 15:15

Gimnastica

15:15 - 15:30

Gustare

15:30 - 16:00

Muzica

16:30 - 17:00

Șah

17:15 - 17:35

Cina

17:35 - 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Miercuri

8:00 - 8:20

Primirea copiilor, gimnastică

8:20 - 8:40

Micul dejun

8:40 - 9:00

Jocuri, pregătirea pentru activitați

9:00 - 9:30

Limba română

9:30 - 10:00

Matematica

10:00 - 10:30

Activități individuale

10:45 - 11:15

Înotul

11:30 - 12:00

Camera salină

12:30 - 13:10

Plimbare

13:10 - 13:25

Prînzul

13:25 - 15:10

Somnul

15:10 - 15:20

Gimnastica

15:20 - 15:30

Gustare

15:30–16:00

Logoped

17:15–17:35

Cina

17:35–18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Joi

8:00 - 8:20

Primirea copiilor, gimnastică

8:20 - 8:40

Micul dejun

8:40 - 9:00

Jocuri, pregătirea pentru activitați

9:00 - 9:30

Știința de carte

9:30 - 10:00

Desen

10:00 - 10:30

Limba engleză

10:30 - 11:00

Fitnes

11:00 - 11:30

Coreografia

11:30 - 12:00

Camera salină

12:30 - 13:10

Plimbarea

13:10 - 13:25

Prânzul

13:25 - 15:10

Somnul

15:10 - 15:15

Gimnastica

15:15 - 15:30

Gustare

15:30 - 16:00

Șah

17:15 - 17:35

Cina

17:35–18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Vineri

8:00 - 8:20

Primirea copiilor, gimnastică

8:20 - 8:40

Micul dejun

8:40 - 9:00

Jocuri, pregătirea pentru activitați

9:00 - 9:30

Matematica

9:30 - 10:00

Dezvoltarea vorbirii

11:30 - 12:00

Coreografia

12:30 - 13:10

Plimbarea

13:10 - 13:25

Prânzul

13:10 - 15:10

Somnul

15:10 - 15:15

Gimnastica

15:15–15:45

Muzica

17:00–17:35

Cina

17:35–18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Luni

8:00 - 8:20

Primirea copiilor, gimnastică

8:20 - 8:50

Primul mic dejun

8:50 - 9:00

Jocuri, pregătirea pentru activitați

9:00 - 9:30

Fitnes-Yoga

9:30 - 10:00

Familiarizarea cu mediul

10:00 - 10:30

Al doilea mic dejun

10:30 - 11:00

Coreografia

11:00 - 11:30

Limba română

11:30 - 12:00

Plimbarea

12:00 - 12:30

Prânzul

12:30 - 13:00

Pregătirea pentru somn

13:00 - 15:10

Somnul

15:10 - 15:15

Gimnastica

15:15 - 15:30

Gustare

15:30 - 16:00

Jocuri liber alese

16:00 - 16:30

Logoped

16:30 - 17:00

Camera salină

17:00 - 17:30

Cina

17:35 - 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Marți

8:00 - 8:20

Primirea copiilor, gimnastică

8:20 - 8:50

Primul mic dejun

8:50 - 9:00

Jocuri, pregătirea pentru activitați

9:00 - 9:30

Limba engleză

9:45 - 10:15

Înot

10:00 - 10:30

Al doilea mic dejun

10:30 - 11:00

Jocuri liber alese

11:00 - 11:30

Dezvoltarea vorbirii

11:30 - 12:00

Jocuri didactice

12:00 - 12:30

Prânzul

12:30 - 13:00

Pregătirea pentru somn

13:00 - 15:10

Somnul

15:10 - 15:15

Gimnastica

15:15 - 15:30

Gustare

15:30 - 16:00

Jocuri liber alese

16:00 - 16:30

Jocuri liber alese

16:30 - 17:00

Muzica

17:00 - 17:30

Cina

17:35 - 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Miercuri

8:00 - 8:20

Primirea copiilor, gimnastică

8:20 - 8:50

Micul dejun

8:50 - 9:00

Jocuri, pregătirea pentru activitați

9:00 - 9:30

Matematica

9:30 - 10:00

Aplicația / modelare

10:00 - 10:30

Al doilea mic dejun

10:30 - 11:00

Jocuri liber alese

11:00 - 11:30

Plimbarea

11:30 - 12:00

Jocuri de dezvoltare

12:00 - 12:30

Limba română

12:30 - 13:00

Prânzul

13:00 - 15:00

Somnul

15:10 - 15:15

Gimnastica

15:00 - 15:30

Camera salină

15:30 - 16:00

Gustare

16:00 - 16:30

Logoped

16:30 - 17:00

Jocuri liber alese

17:00 - 17:30

Cina

17:35 - 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Joi

8:00 - 8:20

Primirea copiilor, gimnastică

8:20 - 8:50

Micul dejun

8:50 - 9:00

Jocuri, pregătirea pentru activitați

9:00 - 9:30

Literatura artistică

9:30 - 10:00

Limba engleză

10:00 - 10:10

Al doilea mic dejun

10:15 - 10:45

Înot

11:00 - 11:30

Jocuri didactice

11:30 - 12:00

Jocuri didactice

12:00 - 12:30

Prânzul

12:30 - 13:00

Pregătirea pentru somn

13:00 - 15:00

Somnul

15:10 - 15:15

Gimnastica

15:00 - 15:30

Camera salină

15:30 - 16:00

Gustare

16:00 - 16:30

Plimbarea

16:30 - 17:00

Jocuri liber alese

17:00 - 17:30

Cina

17:35 - 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Vineri

8:00 - 8:20

Primirea copiilor, gimnastică

8:20 - 8:50

Micul dejun

8:50 - 9:00

Jocuri, pregătirea pentru activitați

9:00 - 9:30

Coreografia

9:30 - 10:00

Știința de carte

10:00 - 10:30

Al doilea mic dejun

10:30 - 11:00

Desen

11:00 - 11:30

Plimbarea

11:30 - 12:00

Jocuri de dezvoltare

12:00 - 12:30

Prânzul

12:30 - 13:00

Pregătirea pentru somn

13:00 - 15:00

Somnul

15:10 - 15:15

Gimnastica, gustare

15:15 - 15:30

Familiarizarea cu natura

15:30 - 16:00

Gustare

16:00 - 16:30

Jocuri liber alese

16:30 - 17:00

Muzica

17:00 - 17:30

Cina

17:35 - 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Luni

8:00 - 8:20

Primirea copiilor, gimnastică

8:20 - 8:40

Micul dejun

8:40 - 9:00

Jocuri, pregătirea pentru activitați

9:00 - 9:30

Coreografia

9:30 - 10:00

Știința de carte

10:00 - 10:30

Yoga

10:30 - 11:00

Fructe

11:00 - 11:30

Limba rusă

11:30 - 12:00

Tranziția

12:00 - 12:45

Regulile de etichetă

12:45 - 13:05

Prânzul

13:05 - 15:00

Somnul

15:10 - 15:30

Gustare

15:30 - 16:00

Jocuri în aer liber

16:00 - 16:30

Camera salină

16:30 - 17:00

Activități în grupă

17:15 - 17:35

Cina

17:35 - 18:00

Plecarea acasă

Marți

8:00 - 8:20

Primirea copiilor, gimnastică

8:20 - 8:40

Micul dejun

8:40 - 9:00

Jocuri, pregătirea pentru activitați

9:00 - 9:30

Limba engleză

9:30 - 10:00

Familiarizarea cu natura

10:00 - 10:30

Fructe

10:30 - 11:00

Înot

11:00 - 11:30

Activități în grupă

11:30 - 12:00

Camera salină

12:00 - 12:45

Regulile de etichetă

12:45 - 13:05

Prânzul

13:05 - 15:00

Somnul

15:10 - 15:30

Gustare

15:30 - 16:00

Activitate integrată

16:00 - 16:30

Logoped

16:30 - 17:00

Jocuri în aer liber

17:15 - 17:35

Cina

17:35 - 18:00

Plecarea acasă

Miercuri

8:00 - 8:20

Primirea copiilor, gimnastică

8:20 - 8:40

Micul dejun

8:40 - 9:00

Jocuri, pregătirea pentru activitați

9:00 - 9:30

Matematica

9:30 - 10:00

Музыка

10:00 - 10:30

Fructe

10:30 - 11:00

LEGO

11:00 - 11:30

Activități în grupă

11:30 - 12:00

Tranziție

12:00 - 12:45

Regulile de etichetă

12:45 - 13:05

Prânzul

13:05 - 15:00

Somnul

15:10 - 15:30

Gustare

15:30 - 16:00

Activitate integrată

16:00 - 16:30

Camera salină

16:30 - 17:00

Jocuri în aer liber

17:15 - 17:35

Cina

17:35 - 18:00

Plecarea acasă

Joi

8:00 - 8:20

Primirea copiilor, gimnastică

8:20 - 8:40

Micul dejun

8:40 - 9:00

Jocuri, pregătirea pentru activitați

9:00 - 9:30

Dezvoltarea vorbirii

9:30 - 10:00

Jocuri în aer liber

10:00 - 10:30

Coreografia

10:30 - 11:00

Gustare

11:00 - 11:30

Limba engleză

11:30 - 12:00

Camera salină

12:00 - 12:45

Regulile de etichetă

12:45 - 13:05

Prânzul

13:05 - 15:00

Somnul

15:10 - 15:30

Gustare

15:30 - 16:00

Activități în grupă

16:00 - 16:30

Jocuri liber alese

16:30 - 17:00

Limba rusă

17:15 - 17:35

Cina

17:35 - 18:00

Plecarea acasă

Vineri

8:00 - 8:20

Primirea copiilor, gimnastică

8:20 - 8:40

Micul dejun

8:40 - 9:00

Jocuri, pregătirea pentru activitați

9:00 - 9:30

Aplicația, modelare

9:30 - 10:00

Fructe

10:00 - 10:30

Înot

10:30 - 11:00

Tranziția

11:00 - 11:30

Muzica

11:30 - 12:00

Jocuri

12:00 - 12:45

Regulile de etichetă

12:45 - 13:05

Prânzul

13:05 - 15:00

Somnul

15:10 - 15:30

Gustare

15:30 - 16:00

Jocuri dinamice

16:00 - 16:30

Logoped

16:30 - 17:00

Camera salină

17:15 - 17:35

Cina

17:35 - 18:00

Plecarea acasă

Luni

8:00 - 8:20

Primirea copiilor, gimnastică

8:20 - 8:40

Micul dejun

8:40 - 9:00

Jocuri, pregătirea pentru activitați

9:00 - 9:30

Dezvoltarea vorbirii

10:00 - 10:30

Gustare

10.30 - 11.20

Plimbare

11.30 - 12.00

Prânzul

12.00 - 15.10

Somnul

15:10 - 15:15

Gimnastica

15:15 - 15:30

Gustare

15:30 - 16:00

Camera salină

16:30 - 17:00

Plimbarea

17:15 - 17:35

Cina

17.40 - 18.00

Plimbarea, plecarea acasă

Marți

8:00 - 8:20

Primirea copiilor, gimnastică

8:20 - 8:40

Micul dejun

8:40 - 9:00

Jocuri, pregătirea pentru activitați

9:00 - 9:30

Matematica

9:40 - 10:00

Camera salină

10:00

Gustare

11:00 - 11:30

Coreografia

11:30 - 12:00

Prânzul

12:00 - 15:10

Somnul

15:10 - 15:15

Gimnastica

15:15 - 15:30

Gustare

15:30 - 16:00

Fitnes

16:30 - 17:00

Muzica

17:15 - 17:35

Cina

17:40 - 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Miercuri

8:00 - 8:20

Primirea copiilor, gimnastică

8:20 - 8:40

Micul dejun

8:40 - 9:00

Jocuri, pregătirea pentru activitați

9:00 - 9:30

Familiarizarea cu natura

9:40 - 10:00

Camera salină

10:00

Gustare

10:30 - 11:00

Plimbarea

11:30 - 12:00

Prânzul

12:00 - 15:10

Somnul

15:10 - 15:15

Gimnastica

15:15 - 15:30

Gustare

16:30 - 17:00

Plimbarea

17:15 - 17:35

Cina

17:40 - 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Joi

8:00 - 8:20

Primirea copiilor, gimnastică

8:20 - 8:40

Micul dejun

8:40 - 9:00

Jocuri, pregătirea pentru activitați

9:00 - 9:30

Arta plastică și modelare în сamera salină

10:00 - 10:30

Gustare

10:30 - 11:00

Coreografia

11:00 - 11:30

Prânzul

12:00 - 15:10

Somnul

15:10 - 15:15

Gimnastica

15:15 - 15:30

Gustare

15:30 - 16:00

Fitnes

16:30 - 17:00

Plimbarea

17:15 - 17:35

Cina

17:40 - 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Vineri

8:00 - 8:20

Primirea copiilor, gimnastică

8:20 - 8:40

Micul dejun

8:40 - 9:00

Jocuri, pregătirea pentru activitați

9:00 - 9:30

Dezvoltarea senzorială în сamera salină

10:00

Gustare

10:20 - 11:00

Plimbarea

11:30 - 12:00

Prânzul

12:00 - 15:10

Somnul

15:10 - 15:15

Gimnastica

15:15 - 15:30

Gustare

16:00 - 16:30

Muzica

17:15 - 17:35

Cina

17:40 - 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Luni

8:00 - 8:20

Primirea copiilor, gimnastică

8:20 - 8:40

Micul dejun

8:40 - 9:00

Jocuri, pregătirea pentru activitați

9:00 - 9:30

Familiarizarea cu natura

9:30 - 10:00

Limba rusă

10:00 - 10:30

Fructe

10:30 - 11:00

Fitnes

11:00 - 11:30

Coreografia

11:30 - 12:00

Camera salină

12:00 - 12:45

Regulile de etichetă

12:45 - 13:05

Prânzul

13:05 - 15:00

Somnul

15:10 - 15:30

Gustare

15:30 - 16:00

Activitate integrată

16:00 - 16:30

Activități în grupă

16:30 - 17:00

Jocuri dinamice

17:15 - 17:35

Cina

17:35 - 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Marți

8:00 - 8:20

Primirea copiilor, gimnastică

8:20 - 8:40

Micul dejun

8:40 - 9:00

Jocuri, pregătirea pentru activitați

9:00 - 9:30

Știința de carte

9:30 - 10:00

Jocuri de dezvoltare

10:00 - 10:30

Fructe

10:30 - 11:00

Limba engleză

11:00 - 11:30

Camera salină

11:30 - 12:00

Tranziția

12:00 - 12:45

Regulile de etichetă

12:45 - 13:05

Prânzul

13:05 - 15:00

Somnul

15:10 - 15:30

Gustare

15:30 - 16:00

Logoped

16:00 - 16:30

Jocuri în aer liber

16:30 - 17:00

Jocuri de masă

17:15 - 17:35

Cina

17:35 - 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Miercuri

8:00 - 8:20

Primirea copiilor, gimnastică

8:20 - 8:40

Micul dejun

8:40 - 9:00

Jocuri, pregătirea pentru activitați

9:00 - 9:30

Музыка

9:45 - 10:15

Înot

10:15 - 10:30

Fructe

10:30 - 11:00

Tranziția

11:00 - 11:30

Matematica

11:30 - 12:00

Limba rusă

12:00 - 12:45

Regulile de etichetă

12:45 - 13:05

Prânzul

13:05 - 15:00

Somnul

15:10 - 15:30

Gustare

15:30 - 16:00

Activități în grupă

16:00 - 16:30

Jocuri

16:30 - 17:00

Camera salină

17:15 - 17:35

Cina

17:35 - 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Joi

8:00 - 8:20

Primirea copiilor, gimnastică

8:20 - 8:40

Micul dejun

8:40 - 9:00

Jocuri, pregătirea pentru activitați

9:00 - 9:30

Coreografia

9:30 - 10:00

Dezvoltarea vorbirii

10:00 - 10:30

Fructe

10:30 - 11:00

Limba engleză

11:00 - 11:30

Jocuri dinamice

11:30 - 12:00

Tranziția

12:00 - 12:45

Regulile de etichetă

12:45 - 13:05

Prânzul

13:05 - 15:00

Somnul

15:10 - 15:30

Gustare

15:30 - 16:00

Jocuri liber alese

16:00 - 16:30

Jocuri

16:30 - 17:00

Activități în grupă

17:15 - 17:35

Cina

17:35 - 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Vineri

8:00 - 8:20

Primirea copiilor, gimnastică

8:20 - 8:40

Micul dejun

8:40 - 9:00

Jocuri, pregătirea pentru activitați

9:00 - 9:30

Prezentarea modei

9:30 - 10:00

Muzica

10:15 - 10:45

Înot

10:45 - 11:00

Tranziția

11:00 - 11:30

Antrenamente grafice

11:30 - 12:00

Tranziția

12:00 - 12:45

Jocuri creative

12:45 - 13:05

Prânzul

13:05 - 15:00

Somnul

15:10 - 15:30

Gustare

15:30 - 16:00

Logoped

16:00 - 16:30

Camera salină

16:30 - 17:00

Jocuri

17:15 - 17:35

Cina

17:35 - 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Luni

8:00 - 8:20

Primirea copiilor, gimnastică

8:20 - 8:40

Micul dejun

8:40 - 9:00

Jocuri, pregătirea pentru activitați

9:00 - 9:30

Camera salină

10:15 - 10:45

Înot

10:45 - 11:30

Familiarizarea cu mediul

11:00 - 11:30

Fitnes

12:00 - 12:30

Prânzul

12:40 - 15:05

Somnul

15:10 - 15:15

Gimnastica

15:15 - 15:30

Gustare

16:30 - 17:00

Logoped

17:00 - 17:35

Cina

17:40 - 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Marți

8:00 - 8:20

Primirea copiilor, gimnastică

8:20 - 8:40

Micul dejun

8:40 - 9:00

Jocuri, pregătirea pentru activitați

9:00 - 9:30

Dezvoltarea vorbirii

9:30 - 10:00

Limba engleză

10:00 - 10:30

Desen

11:30 - 12:00

Coreografie

12:00 - 12:30

Prânzul

12:40 - 15:05

Somnul

15:10 - 15:15

Gimnastica

15:15 - 15:30

Gustare

15:00 - 15:30

Camera salină

15:40 - 16:10

Muzica

17:00 - 17:35

Cina

17:40 - 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Miercuri

8:00 - 8:20

Primirea copiilor, gimnastică

8:20 - 8:40

Micul dejun

8:40 - 9:00

Jocuri, pregătirea pentru activitați

9:30 - 10:00

Matematica

10:00 - 10:30

Limba română

10:30 - 11:00

Aplicația, modelare

12:00 - 12:30

Prânzul

12:40 - 15:05

Somnul

15:10 - 15:15

Gimnastica

15:15 - 15:30

Gustare

15:30 - 16:00

Camera salină

16:30 - 17:00

Logoped

17:00 - 17:35

Cina

17:40 - 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Joi

8:00 - 8:20

Primirea copiilor, gimnastică

8:20 - 8:40

Micul dejun

8:40 - 9:00

Jocuri, pregătirea pentru activitați

9:00 - 9:30

Limba engleză

9:45 - 10:45

Înot

10:00 - 10:30

Știința de carte

12:00 - 12:30

Prânzul

12:40 - 15:05

Somnul

15:10 - 15:15

Gimnastica

15:15 - 15:30

Gustare

16:00 - 16:30

Limba română

16:30 - 17:00

Camera salină

17:00 - 17:35

Cina

17:40 - 18:00

Plimbarea, plecarea acasă

Vineri

8:00 - 8:20

Primirea copiilor, gimnastică

8:20 - 8:40

Micul dejun

8:40 - 9:00

Jocuri, pregătirea pentru activitați

9:00 - 9:30

Matematica

9:30 - 10:00

Literatura artistică

10:00 - 10:30

Plimbare

11:00 - 11:30

Coreografia

12:00 - 12:30

Prânzul

12:40 - 15:05

Somnul

15:10 - 15:15

Gimnastica

15:15 - 15:30

Gustare

15:40 - 16:10

Muzica

17:00 - 17:35

Cina

17:40 - 18:00

Plimbarea, plecarea acasă